Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1105 postów 560 komentarzy

Miała być anty-irańska, a wyszła anty-polska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cóż, konferencja monachijska też miała najfatalniejsze dla Polski skutki - ale przynajmniej nie odbywała się w Warszawie. I nie musieliśmy na niej serwować kanapek...

 

To brutalne, ale Niemcy nigdy tak nie upokorzyli  Tuska, jak Amerykanie robią to z ludźmi  Kaczyńskiego... Rozsądni ludzie zawsze traktowali to berlińsko-brukselskie poklepywanie po plecach jako protekcjonalizm i pokazywanie (podrzędnego) miejsca w szyku. Nie miało to jednak porównania z tym kursem pływania w szambie, jakie serwują III RP teraz.

 

Trochę to też przypomina sytuację, w której żona wypomina mężowi czemu wciąż chodzi na spotkania ze znanymi chuliganami, choć ci go zawsze zwyzywają, oplują, pobiją, zgwałcą i jeszcze okradną - mąż zaś rzuca z wyższością:

 

- Ty się na tym nie rozumiesz, duszko. Ważne, że uczestniczę w większej polityce!

 

Upokorzenie pogłębił jeszcze brak reakcji polskich, a także te wypowiedzi, które reagowanie miały udawać. Oto bowiem prokurator zobaczył, jak dwóch osiłków katuje babcię na skraju chodnika. Nie mógł pozostać obojętny! Natychmiast udał się do swojego biura i wystosował bardzo stanowcze sprostowanie, domagając, by osiłki (w wolnej chwili..., w miarę możliwości..., o ile nie będzie im to kolidować z innymi zajęciami...) rozważyli ewentualnie wspomnienie o niekatowaniu staruszek. Zbyt mocno...

 

A, zapomniałem dodać. Pan prokurator był z IPN.

 

Nie sprawdzają się też ci na co dzień mający dużo do powiedzenia o narodzie i niepodległości. Czy bowiem moi maszerujący Koledzy mogą mnie poprawić? Bo, jak rozumiem, nie mogli się chwilowo odnieść ani do żądań amerykańsko-żydowskich wobec Polski, ani do dalszych naruszeń polskiej suwerenności przez USA i "Izrael" - bo byli zajęci wykłócaniem się o jakiś marsz przez jakąś Bogu ducha winną białoruską wieś? I nazywają się współczesnym polskim obozem narodowym?

 

Wreszcie najbardziej usatysfakcjonowani "polskim i nazistowskim reżimem" oraz "zwrotem majątków ofiarom holocaustu" - powinni być ci biadający wiecznie, że nie poszliśmy z  Hitlerem. Już zaczyna wyglądać, jak gdybyśmy poszli... A będzie pewnie jeszcze fajniej!

 

Konrad Rękas

 

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  Wspomniał Pan o politykach, prokuratorze, narodowcach i "biadających za a.h. ale ani słowem o KRK. A nie przypominam sobie, aby z którejś ambony padły słowa sprzeciwiające się 447, przypominające o judenratach, czy potępiające udział w naradzie dot. wojny napastniczej.
  Ale to tylko tak tytułem uzupełnienia.
  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @Jasiek 19:08:08
  Teraz jest etap , dialogu z Judaizmem, nawet niedawno był chyba Tydzień Judaizmu w kościele. Więc.......
 • @ Autor - 5*
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/02/52655891_326038421351869_5958949587677872128_n.jpg

  Amerykańsko-Niemiecka parada w Nowym Jorku...30 października 1939 r.
  Niemcy wymordowali już wtedy dziesiątki tysięcy Polaków
  https://dorzeczy.pl/historia/80149/Nazisci-z-USA.html
 • Nie powiedziałbym "To brutalne, ale Niemcy nigdy tak nie upokorzyli..."
  PO, Tusk, bezsprzecznie reprezentowali korporacje zachdniej Europy, ale robili to z pewną klasą, można by powiedzieć, że w białych rękawiczkach.
  To co robi PiS, to jest żenada, tak jak w samej partii obowiązują zasady, wchodzenia prezesowi bez wazeliny, tak samo partia ta wchodzi "bez wazeliny" USA, Izraelowi, Tadeuszowi R. Tadeusz R. bez żenady mówi (nie)rządowi "ze spółek skarbu państwa mamy tyle, co kot napłakał". Przedstawiciel Izraela obraża Polaków pluje w oczy 6000 Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, pluje na tych, co oddali życie swoje, swoich rodzin za ratowanie Zydów (ludzi których życie było zagrożone). Przedstawicil USA mówi wyraźnie, iż mamy oddać majątki obywateli polskich, ktorzy nie przeżyli niemieckiej okupacji, (cóż z tego, że narodowości żydowskiej) organizacjom w USA, którnawet nie kiwnęły palcem w obronie swoich współwyznawców. Zgodnie z prawem międzynarodowym majątek obywatela danego kraju, który nie pozostawił po sobie potomków przechodzi na skarb tego kraju, nie na jakieś tam organizacje w innym kraju, jeśli testament nie stanowi inaczej.

  Idiotyczna ustawa o IPN, stworzona pod patronatem Patryka Jakiego, popierana przez Zbigniewa Ziobro otworzyła drogę ku poniżaniu Polski.

  Miał rację prof. Bartooszewski, że dyplomacja PiS to dyplomacja dyplomatołków. Trudno mówić, że bydło to nie bydło.
 • Będzie gorzej
  W najczarniejszych snach nie widziałem takiego upodlenia nas Polaków i Polski. Czy na prawdę trzeba wyjść na ulicę i rozjeb.... to wszystko krwią naszą? No, ale jak wypisuje się się na Neonie o dupie Maryny, Grechucie i Wodeckim w zaświatach i czy słuchać Mojżesza, czy nie, to dalej tak będzie i jeszcze gorzej.Bo dla tych ludzi to jest najważniejsze. Rozmowy Niedokończone tv Trwam i w roli głównej Jarosław Selin i amnezja go ogarniająca. On nie pamięta by Europejczycy masowo wyjeżdżali na inne kontynenty, ale to wierzchołek góry lodowej jego bzdur. Ale czego się spodziewać po tv Trwam, kłamstwa i ogłupianie.
  O całym "holo kał ście, Jedwabnem, gettcie Łódzkim, Warszawskim jest tyle do powiedzenia, ale nikt nie przypomni Chaima Mordechaja Rumkowskiego, o wsi Koniuchy, Naliboki. Czy te gównojady z POPISU i innych odprysków zapomnieli języka w gębie
 • @Zawisza Niebieski 21:01:12
  Ogarnij się . Salut . http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/pompeo-z-wichita-koch-i-milion-od-stalina-oraz-447-i-zona-alana-greenspana
 • @jan
  Te cale przedstawienie z oskarzeniem polski o holokaust a wlasciwie tego interpretacja i idace za tym komentarze moga byc slepym zaułkiem, czyli blednym odczytaniem celow i intencji. Bo wierzyc sie nie chce ze chodzi tylko o wytworzene poczucia winy i zgody na akceptacje zadań. Byc morze cele sa bardziej zakryte a te oskarzenia to koronkowa robota majaca jeszcze inne motywy.Moze to rodzaj wojny w ,,rodzinie ,,podobnej do tej o jakiej wspomina w przemowieniu do kadetow Benjamin Fridman.. W kazdym razie projekt ,,Izrael ,,ma zostac ukonczony jak mówi Kisinger do roku 2022 i to moga byc przygotowania do tych zmian
 • Miała być anty-irańska, a wyszła anty-polska
  Cóż, konferencja monachijska też miała najfatalniejsze dla Polski skutki - ale przynajmniej nie odbywała się w Warszawie.

  ALEŻ PANIE i PANOWIE / TA KONFERENCJA BYŁA NAJWIĘKSZYM SUKCESEM POLSKI PO 1989 ROKU , ... WIĘCEJ TAKICH ! ! !

  Bez niej PiS i większość Polaków nadal siedzieli by w "umysłowym Ciemnogrodzie" / Ta konferencja była "delightfull", cokolwiek by t nie znaczyło. ]:D
 • @Rzeczpospolita 19:28:36
  peolskie ssyny nigdy nie przyznają, że niemiec był katem Polski, Polaków i żytóf !!!
 • Rządzący Polska po 1989 roku
  też czerpią satysfakcje z poniewierania na każdym kroku Polakami przez USrahell - więc Auror raczy patrzeć na ten problem - pod niewłaściwym kątem.
 • Klątwa Poznańskiego - tak to widzę
  Cytując wyjątek z książki Poznańskiego "Wielki Przekręt":
  "... Z gospodarką głównie w rękach zagranicznych można oczekiwać, że polityka też przejdzie w ręce zagraniczne, gsyż nie da się oderwać polityki od gospodarki...."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30